Kramárovci sa ROZVIEDLI: Prekvapivé slová herca o konci po 20 rokoch!

Dátum:

Herec Maroš Kramár (59) a právnička Nataša Nikitinova (51) sú definitívne rozvedení! Hoci sa nejakú dobu hovorilo o kríze, nikto netušil, že naozaj dôjde k najhoršiemu. Herec vyslovil prekvapivé slová o konci manželstva po 20 rokoch…

Kríza vo vzťahu Kramárovcov sa skloňovala už dlhšiu dobu, no nikto neveril tomu, že naozaj dôjde k najhoršiemu. Pár, ktorý spolu prežil 20 rokov a vychováva spoločne Tamaru (18), Timura (17) a Marka (10), sa nečakane rozviedol. Návrh mala údajne podať práve manželka Nataša.

Aj keď sa mnohí domnievajú, že v rodine muselo byť poriadne dusno a lietali hrnce, hercove čerstvé slová po rozvode sú prekvapivo zmierlivé: „Život ide ďalej, sme absolútne v pohode. Celá rodina sme sa dohodli, že si budeme pomáhať. Sme si vyčistili stôl, život ide ďalej a možno to bude teraz ešte lepšie. Predsa len v tom manželstve v rámci tej rodiny sú veci, ktoré sa potom taja,“ prezrádza pre Nový Čas spokojne Maroš Kramár, ktorý dostal podľa vlastných slov na narodeniny slobodu.

Ešte prekvapivejšie sú jeho slová o tom, ako prebehlo súdne konanie: „Tým, že sme sa dohodli, to všetko aj súd prebehlo za 20 minút. Aj tam nám hovorili, že sa to málokedy stáva, že sa ľudia takto bezproblémovo rozchádzajú. Ja som vďačný mojej žene za všetko to krásne, čo sme spolu prežili, ale dostali sme sa do bodu, kedy sa to ukončilo. Nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne,“ smeje sa herec, ktorý ani nepôsobí ako po ukončení 20-ročného manželstva.

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Joj, Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...