Kedysi lámal “Fernando José Altamirano del Castillo” z telenovely Rosalinda srdcia žien po celom svete, dnes je z neho potetovaný pózer bažiaci aj po štipke slávy. Ako sa zdá, fešák z Venezuely nezvláda starnutie a u fanyniek sa snaží udržať priazeň bizarnými spôsobmi.

Fešák Ferr z Rosalindy, áno, tak sa dnes spevák a herec volá, pravidelne prispieva na sociálnej sieti Instagram rôznymi fotkami či videami. Dnes 52-ročného fešáka je obtiažne vidieť zahaleného než vyzlečeného, pričom jeho pekáč buchiet poznajú fanúšičky donjuana už doslova z každej strany.

Tentokrát však hviezda telenoviel zašla ešte ďalej a na svojom profile zverejnila poriadne pikantnú snímku. Ferr na nej totiž odhodil všetky kúsky oblečenia, pričom sa “zakrýva” len šálkou kávy. Áno, na svoj vek má doslova perfektné telo, len ktovie, kedy sa okrem jeho slávy skončí aj druhá puberta.

Poriadne pikantné snímky Fernanda bez šiat môžete vidieť >>>TU<<< a >>>TU<<<

Foto: Instagram/FerrCarrillo

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)