Prostredníctvom reality šou Farma spoznali diváci už množstvo súťažiacich, ktorí išli do relácie kvôli dobrodružstvu, finančnej výhre či mediálnemu zviditeľneniu sa. Jednou z hviezdičiek, ktoré sa objavili vo Farme 13, je aj nenápadná Patrícia Šimanová, pričom aktuálne prešla zásadnou premenou!

V čase, kedy sa Patrícia zúčastnila Farmy 13, mala iba 19 rokov. Rodáčka z Trnavy šou neopustila po prehratom dueli, no skalní fanúšikovia si môžu pamätať jej zranenie, po ktorom skončila v nemocnici a pred teleívzne kamery sa viac nevrátila. Fanúšikom však ostala verná na sociálnych sieťach, kde ich informuje nielen o bežných starostiach, ale aj významných krokoch jej života.

Kým len nedávno ukázala, ako si nechala upraviť pery, najnovšie sa zverila s plastickou operáciou dekoltu. „Konečne som sa osprchovala a dala som si dole celú podprsenku. Pred tým som nemala žiadne prsia, teraz sa pozerám do zrkadla a nechápem, ako bolo možné spraviť z ničoho volačo. Oni sú fakt veľké. Som úplne prekvapená a šťastná, že konečne budem mať pekné prsia aké som chcela,“ prekvapila otvorenosťou s tým, že už onedlho sa fanúšikom ukáže po vysnívanej úprave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/patusaa_, farma.markiza, TV Markiza