Krásna modelka, ktorá si zharala aj v notoricky známom seriáli televízie Joj, priznala svojim fanúšikom na Instagrame smutnú novinku. Po desiatich rokoch jej krachlo manželstvo…

Kráska Lucia Javorčeková (28) patrí k výrazným ženám, ktoré sa neboja ukázať na sociálnych sieťach svoje bujné vnady. Modelkou sa stala paradoxne až po svojej svadbe, kedy si istá fotografka všimla jej zábery. Počas kariéry si dokonca strihla rolu zvodnej asistentky v notoricky známom seriáli televízie Joj Panelák, po čom si vyslúžila poriadnu kritiku kvôli tomuto detailu.

Lucia sa so svojím manželom Pavlom zoznámila v mladučkom veku a po dvojročnom vzťahu do toho „praštili“, pričom im manželstvo až doposiaľ vydržalo krásnych desať rokov. Spoločne vychovávali svoju dcérku a obdarená modelka začala rozbiehať vlastný biznis s modelingovou agentúrou v Taliansku.

Aj keď sa až doteraz zdalo, že rodinka prekypuje šťastím a v dohľadne nie sú žiadne väčšie problémy, opak bol pravdou. Smutnú novinku prezradila tmavovláska svojim fanúšikom na sociálnej sieti, keď sa jej istý muž pod záberom s dcérkou opýtal, kde má manžela. Lucia mu dala poriadne šokujúcu odpoveď: „Už spolu nie sme„. Nevedno, čo stálo za krachom manželstva najúspešnejšej Slovenky na Instagrame, no všetko nasvedčuje tomu, že modelka ostane s dcérkou nateraz sama.

Lucia Javorčeková má s manželom dcérku
Na Instagrame potvrdila rozvod
V minulosti si modelka zahrala aj v Paneláku
Kráska sa bude po 10 rokoch manželstva zrejme rozvádzať

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Joj