Krásna tanečnica Natália Glosíková, ktorá sa preslávila účinkovaním v niekoľkých sériách populárnej markizáckej šou Let’s Dance, je v strachu. Ako prezradila fanúšikom na sociálnej sieti, jej dcérka skončila v nemocnici s prasknutou lebkou. Úrazu predchádzal nepríjemný incident.

Tanečnica Natália Glosíková zažiarila počas niekoľkých ročníkov tanečnej šou Let’s Dance na Markíze. Aktuálne sa venuje výchove svojej malej dcérky Zairy, ktorá sa kráske narodila pred rokom. Dievčatko porodila svojmu partnerovi Jakubovi, s ktorým tvorí šťastnú dvojicu už takmer desať rokov.

Rodinka si už stihla užiť aj dovolenku na Cypre, odkiaľ Natália pravidelne pridávala priam rozprávkové zábery. Tanečnica priznala, že dovolenkovať s malým bábätkom bolo náročné, no teší sa z nezabudnuteľných rodinných spomienok. Aktuálne však fanúšikom na sociálnej sieti prezradila, že ju trápi zdravie maličkej Zairy.

Pred niekoľkými dňami skončila jej dcérka v nemocnici po nepríjemnom incidente. Neznáma žena do nej totiž nechtiac sotila tak, že dievčatko spadlo na zem priamo na hlavičku. Následne sa jej vytvorila mäkká a veľká hrča zaliata krvou. Po vyšetrení na CT lekári zistili, že ide o prasknutú lebku. Našťastie sa nič vážnejšie nestalo: „Za 2 až 3 mesiace sa prasklina na lebke zrastie. Postupne sa vstrebe aj mäkká hrča naliata krvou na hlavičke,“ dodala znepokojená Natália so slovami, že ostáva v nemocnici. Slovákov pobúril prípad týraného chlapčeka (4) z Nového Mesta nad Váhom, ktorého týrala vlastná mama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/nataliaglosikova, Televízia Markíza