V Českej republike sa momentálne strieda celebrita za celebritou a potom, čo sa v Karlových Varoch skončil 56. ročník prestížneho Karlovarského filmového festivalu, prišiel do Prahy aj herec Johnny Depp (59). A neuveríte, kto mu robil spoločnosť!

V nedeľu (10. júla) dorazil na územie Českej republiky legendárny herec Johnny Depp, ktorý bol ešte pred pár týždňami pod drobnohľadom médií i fanúšikov kvôli prebiehajúcemu súdnemu sporu s exmanželkou Amber Heard. Potom, čo umelec súd vyhral, sa začal opäť naplno venovať práci, pričom jednou z jeho vášní je hudba. Práve z dôvodu hosťovania na koncertoch Jeffa Becka, ktorý v pondelok vystúpil v pražskej sále O2 universum, prišiel k našim susedom, kde mal pomerne zaujímavú spoločnosť.

Napriek tomu, že predstaviteľ piráta Jacka Sparrowa či nožnicovorukého Edwarda bol prísne strážený a fanúšikovia ho mohli mimo pódia vidieť len s mimoriadnou dávkou šťastia, v zákulisí sa túlil k Nikol Treterovej, hviezdičke reality šou Love Island. Dvojica sa poznala už spred roka, kedy bol Johnny hlavnou hviezdou festivalu v Karlových Varoch, pričom práve neprehliadnuteľná plavovláska mu robila niekoľko dní spoločnosť. A zdá sa, že sa mu páčila!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Nikol v šou Love Island

Zdroj: IG/nikol_trety, wallpapers.com