Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty je známy tým, že počas vysielania šou Ruža pre nevestu si vedel pravidelne zgustnúť na účinkujúcich. Tentokrát to “nechal vyžrať” kráske z prvej série, ktorá ho k tomu vyprovokovala svojím videom.

Tereza Kosecová sa v uplynulej sérii romantickej šou prebojovala až do prvej trojky. Tomáš Tarr si ju síce nevybral, no Terka si aspoň rozbehla slušnú kariéru na Instagrame a začala nahrávať vlastný podcast. Jej najnovšou hosťkou sa stala Frederika z druhého pokračovania Ruže pre nevestu, ktorá sa netají tým, že v minulosti udržiavala pomer s Tomym Kottym.

Kottyho velebí, Radka zhodila a s Nathanom sa vraj už rozišla!

Potetovaná moderátorka sa Fergie na známeho speváka opýtala, čo možno vidieť aj v krátkej ukážke. Okrem toho v nej zaznejú i viaceré vyjadrenia na iného blondínkinho ex, avšak Terka to zostrihala tak, že zlé svetlo padá práve na kontroverzného hudobníka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

,,Od včera mi posielate video od nejakej tej Terezy z Ruže, ktorá očividne zámerne postrihala teasing na nejaký ten svoj podcast alebo rozhovor tak, aby to vyzeralo, že ja som nakazil Frederiku z Ruže nejakou pohlavnou chorobou,” prihovoril sa fanúšikom z bazéna Tomy Kotty. Následne pritvrdil.

,,Ja sa divím, že nejaká fetka jej kalibru má vôbec odvahu niekde takýmto spôsobom spomínať moje meno. Ak chceš, tak sa môžeme ísť kľudne rozprávať… Takýmto štýlom môžem ľuďom rozprávať storky napríklad, ako si dofúkaná išla baliť Ektora (známy český raper – pozn. redakcie) a bola si tak roz*ebaná, že sa ti spustila počas toho krv z nosa, a čávo ti vynadal to feťáckych p*č a vyhodil ťa z backstagu. Ty si fakt myslíš, že toto na mňa budeš skúšať? Dievča zlaté?” prehovoril k Tereze nasrdený Tomy, ktorý jej za spomínané video nič nedaroval.

Zdroj/Foto: Instagram/terinka_a, tomy.kotty