Každý muž na ženách preferuje niečo iné, no vzhľad je azda u každého aspoň čiastočne podstatný. A keďže Vera Dijkmans je nepochybne krásna, záujem o ňu majú mnohí. Táto modelka z Holandska, ktorá sa špecializuje na obsah pre dospelých, ktorá je (pre niekoho na počudovanie) single, usporiadala “súťaž” o nájdenie priateľa.

Celkovo sa jej malo prihlásiť až prilbižne 5000 kandidátov, napokon však ani po tomto nápore lásku nenašla. Po tomto hromadnom experimente povedala, že je stále slobodná.

„Povedala by som, že som dostal asi 5 000 žiadostí, ale po preskúmaní väčšiny z nich som našla iba troch chlapcov, o ktorých som si myslel, že sú vhodní. Mala som s nimi rande, ale stále som slobodná,” uviedla Vera na svojich sociálnych sieťach.

Napriek tomuto sklamaniu poznamenala: „Túto skúsenosť považujem za úspech, pretože som bola schopná byť úprimná v tom, čo som chcela, a zistiť, ktorí muži spĺňajú tieto kritériá.“ Tieto pritom na prvý pohľad nevyzerali nijak náročne. Chcela muža, ktorý má rád podobnú hudbu ako ona, kto si s ňou pozrie animované filmy, no samozrejme, má mať vlastný príjem. Toho výšku ale nešpecifikovala a je otázne, či práve tento bod nebol kameňom úrazu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vera Dijkmans (@veradijkmans)

Zdroj: Daily Mail | Foto: IG/veradijkmans