Slovenská speváčka, ktorá len nedávno vydala svoj debutová singel Máš ma, prichádza so sviežou novinkou Sorry. 20-ročná kráska sa pritom v roku 2021 zúčastnila šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde si na svoju stranu okrem iných naklonila aj porotcu Paľa Haberu!

Angeliku Kollmannovú, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Alya, prijala spoločnosť ILLUMINATE pred rokom potom, čo vyhrala súťaž mladých talentov. Kým len nedávno vydala prvý singel Máš ma, teraz si pre fanúšikov pripravila novinku Sorry s vizuálom, ktorého režisérom je Martin Miko z Illuminate. Vo videoklipe si zahral aj obľúbený mladý herec Martin Klinčúch, známy najmä z televíznych obrazoviek, kde si zahral v mnohých žiadaných seriáloch. Pod hudobnú tvorbu sa podpísal producent Matej „Maxo“ Mikloš.

„Pieseň SORRY má symbolizovať akúsi poslednú výpoveď, rozlúčku s človekom, ktorý nám svojim konaním v minulosti ublížil, v danej chvíli si to neuvedomil a po určitej dobe by chcel tieto činy oľutovať a vrátiť veci späť, do pôvodného stavu, avšak to už viac nie je možné. SORRY je preto zároveň aj o nastavovaní si pevných hraníc a vážení si svojej vlastnej hodnoty a dôstojnosti,“ uzatvára ALYA, ktorá je dcérou slovenského speváka Otta Kollmanna. Toho môžete poznať zo súťaží Môj najmilší hit, Elán je Elán či ako frontmana kapely Kochanski.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube