Potom, čo sa na televízne obrazovky dostalo pokračovanie seriálu Oteckovia, v ktorom skončil jeden z hlavných protagonistov, a taktiež reality šou Farma, kde došlo k prvým konšpiračným teóriám, štart už onedlho čaká aj obľúbenú spevácku šou Česko Slovensko hľadá Superstar. 

Kým doposiaľ bol stabilnou súčasťou poroty výhradne obávaný, no spravodlivý kat Paľo Habera, tento raz dostali zelenú všetky osobnosti z minulého ročníka. Po jeho boku sa tak opätovne objaví Leoš Mareš, Monika Bagárová, Marián Čekovský a Patricie Pagáčová. Obľúbená pätica si získala mimoriadne pozitívnu odozvu publika, pričom mnohí diváci tvrdia, že práve aktuálne zoskupenie poroty je doposiaľ tou najlepšou voľbou produkcie.

Zatiaľ čo sa do éteru dostal úvodný spot na Superstar, pred pár týždňami vznikli aj promo fotky k projektu, ktoré doslova vyrážajú dych. 32-ročná herečka Patricie Pagáčová, ktorá sa v máji tohto roka stala prvýkrát mamičkou, je na záberoch v éterických fialových šatách s priam dokonalou vizážou. „Je úplne jedno, koľko make-upu, príčeskov a drahých šiat sa na mňa dá, tento baziliščí výraz nezmizne. A tá happy duša dieťaťa už vôbec nie,“ napísala k fotografii porotkyňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/branislavsimoncik, tvmarkizaofficial, adamtarana