28-ročná speváčka Dominika Mirgová sa od čias Superstar pohla míľovými krokmi vpred, pričom v poslednom období vydáva jednu autorskú skladbu za druhou. Obľúbená hudobníčka tentokrát spojila svoje sily s Adissom, z čoho vznikol nový singel “Ja”.

Zo speváčky Dominiky Mirgovej sa stala od čias Superstar nielen matka a manželka, ale aj celkom nová žena. Potom, čo si nechala chirurgicky upraviť dekolt a celá jej postava prešla výraznou premenou, je aj v tvorbe či videoklipoch čoraz odvážnejšia. Iba pred pár hodinami rodáčka z Trnavy vydala novú skladbu s názvom “JA”, pričom vo videoklipe sa má v posteli skutočne hriešneho muža.

Singel pochádza z nového albumu “NOAČO”, ktorý bude zdobiť špecifický cover. „Keďže stále bola moja tvár ústredná, rozhodli sme sa pre iný štýl, a dali sme na titul albumu kresleného avatara od Lujzy Dubravickej, ktorá mi vytvorila postavu ešte ku klipu „MILLY“. A myslím, že to skvelo vystihuje názov samotného albumu aj s tou „miLLou“ grimasou,“ objasňuje speváčka. Predpredaj nového albumu bol spustený ešte uplynulý týždeň, pričom sa na ňom nachádzajú aj spolupráce s Tinou, Majselfom či Šortym.

“Videoklip sme naplánovali len minulý týždeň, ale pilotná skladba ku albumu mala ísť s TINOU a songom “NOAČO?!”. Nakoniec sme sa rozhodli, že ako prvý vizuál pôjde ku tracku “JA” lebo je to taká moja osobná výpoveď a žánrovo je pestrejšia. Som tam iná,
než sú na mňa ľudia zvyknutí. „MILLY“ bola taká frajerská, pre niekoho možno drzá, ale stále som to ja, len som chcela povedať to, čo som si predtým nedovolila,”
prezradila Dominika, ktorá nie je stotožnená s “nálepkami” či posudzovaním jej osobnosti.

Sú tam skladby, kde absolútne neriešim, čo a kto si bude myslieť, poňaté sú mojím názorom na celú situáciu, čo sa mi deje. Tak ako „MILLY“ je odvážnejšia, tak „JA“ je zasa nežnejšia, ženskejšia a to ma práve na tomto celom baví. Ďakujem preto všetkým za podporu, práve to ma posúva vpred, že moje hudobné „JA“ má takú skvelú odozvu, pritom ako si
plním svoje sny,“
uzatvára Dominika.

Nový videoklip Dominiky môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/lenka_i, lesanakurill