Prvá dáma slovenskej smotánky doslova žiari. Vždy štýlová Erika Judínyová momentálne nosí pod srdcom svoje vytúžené dieťatko, pričom z pracovného tempa nepoľavuje ani vo vyššom štádiu tehotenstva.

Erika Judínyová oslávi v januári budúceho roka okrúhlu päťdesiatku, avšak v tom čase už bude jej život zmenený od základov. Krásna moderátorka televízie Markíza totiž očakáva so svojim manželom Štefanom Skrúcaným (59) prvé dieťatko. Kým pre obľúbeného umelca pôjde o štvrtého potomka, pre Eriku to bude mamičkovská premiéra.

Aj keď sympatická tehuľka o svojej gravidite dlhšie obdobie mlčala, verejnosti už prezradila, že je aktuálne v šiestom mesiaci a čaká dievčatko. Rodáčka z Partizánskeho však nezaháľa a neustále sa venuje aj natáčaniu celebritnej Smotánky, ktorej súčasťou je už dlhé roky.

Napriek tomu, že Erika bola vždy pôvabná, fanúšikovia moderátorky sa zhodujú v jednom. Tehotenstvo blondínke mimoriadne pristane a nikdy nebola krajšia ako práve počas tohto obdobia. V poslednej epizóde relácie sa objavila v decentných bledých šatách, ktoré dokonalo obopínali jej postavu, pričom výzorom pôsobila minimálne o 20 rokov mladšie, čo si všimli aj jej diváci. Nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/tvmarkizaofficial, smotanka_official, tvjoj