Krásne po mame a nadané po otcovi? Maroš Kramár, ktorý tvoril s manželkou Natašou pár viac ako 20 rokov, môže byť právom hrdý. Ako sa totiž zdá, ich deti zdedili jedno po druhom umelecké vlohy.

60-ročný herec Maroš Kramár bol vo svojej mladosti idolom mnohých dievčat, avšak jeho láskou sa stala právnička Nataša Nikitinova. Dvojica sa zosobášila ešte v roku 1999, pričom o pár rokov neskôr sa rozrástli o dcéru Tamaru, syna Timura a Marka. Aj keď stabilný pár prekvapili verejnosť v apríli minulého roka nečakaným rozvodom, stále môžu byť právom hrdí na svoje deti. Všetky tri totiž zdedili po svojom slávnom otcovi talent a kým chlapcov to ťahá skôr k herectvu, z mladej ženy sa stáva spevácka hviezda.

19-ročná Tamara sa totiž už dlhodobo venuje spevu a hre na gitaru. Krásne dievča s dlhými hustými vlasmi a talentom je ako stvorené pre šoubiznis, a tak je zrejme len otázkou času, kedy možno vydá svoj vlastný singel. Doposiaľ sa totiž dcéra úspešného herca venovala len coverom známych skladieb, v ktorých jej hlas pôsobí doslova anjelsky. Každopádne, Maroš má byť rozhodne na čo hrdý!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, Instagram/TamaraKramar, Maros Kramar