Šoubiz Krásna herečka priznala po nečakanom rozvode frajera: Je to poriadny fešák!

Krásna herečka priznala po nečakanom rozvode frajera: Je to poriadny fešák!

Keď sa v roku 2006 dostal na plátna kín tanečný film Let’s Dance, svet sa stal bohatším o nový pár snov, ktorým boli Channing Tatum (39) a Jenna Dewan (38). Herci a tanečníci zároveň si však padli do oka nielen pred kamerami, ale aj v osobnom živote, pričom uplynulý rok prišlo k nečakanému zvratu.

Channing Tatum, jeden z najžiadanejších mužov sveta, tvoril pár s Jennou Dewan takmer 13 rokov, pričom v októbri 2018 sa ich cesty nečakane rozišli. Rodičia rozkošnej Everly si dali definitívne zbohom a kým „Magic Mike“priznal nový vzťah s krásnou speváčkou Jessie J (30), tanečná diva ostávala naoko sama. Až doteraz!

38-ročná brunetka totiž iba pred pár hodinami priznala na sociálnej sieti Instagram vzťah s hercom Stevom Kazeem (43), ktorý je však súčasťou jej života už nejaký ten mesiac. Prvú snímku s novou láskou zverejnila iba chvíľu potom, ako vo svojich „príbehoch“ zdieľala video so Stevom, ktorý sa staral o zraneného kolibríka.

O čosi viac sa chcel svojou láskou zrejme pochváliť samotný herec, ktorý však prvé snímky s Jennou zdieľal omnoho skôr. Kým prvú zamilovanú fotografiu s hriešnou tanečnicou publikoval ešte začiatkom decembra minulého roka, na Valentína jej venoval aj slová, ktoré roztopia každé ženské srdce. „Nejako nevysvetliteľne som dostal tú česť byť s osobou, ktorú budem mať po svojom boku počas tejto divokej cesty, ktorú nazývame život. Jenna, neviem, čím som si zaslúžil tvoju lásku, ale vždy budem vďačný, že si naše životy k sebe našli cestu. A tu sa na mňa pozeráš, dievčatko. Šťastného Valentína, moja láska,“ napísal k snímke fešák z Kentucky.

Jenna s exmanželom Channingom Tatumom

Foto: Instagram/stevekazee, jennadewan, Twitter

Exit mobile version