Keď sa na svetlo sveta prevalila informácia, že Hollywood chystá životopisný film o jednej z najväčších legiend svetovej hudobnej scény, fanúšikovia boli spočiatku poriadne skeptickí. Nejeden film v snahe zaujať kritiku totiž dopadol priam žalostne, avšak snímka Bohemian Rhapsody je celkom iná káva. Neoprášila totiž len zašlú slávu kapely Queen a Freddieho Mercuryho, no z herca Ramiho Maleka urobila hviezdu prvej triedy doslova zo dňa na deň.

37-ročný herec egyptského pôvodu mal pred natáčaním síce iba základné znalosti o kapele Queen, no na pohyboch a presnom stvárnení speváka, ktorý prekonal generácie, pracoval mimoriadne intenzívne. Rami Malek však nie je len tvárou jediného filmu a v minulosti pracoval na mnohých úspešných snímkach s rôznymi hercami.

Herečka Rachel Bilson zverejnila uplynulý týždeň na sociálnej sieti Instagram jedinečnú fotografiu, na ktorej je zobrazená práve s novou hviezdou Hollywoodu. Tvár legendárneho seriálu O.C. California sa poznala s vítazom Zlatého glóbusu ešte ako teenagerka, pričom na spoločnej snímke z minulosti by ste ich spoznali len sotva. A ktovie, možno si už koncom februára bude môcť povedať, že (predpokladáme) držiteľa Oscara spoznala ešte počas školských čias!

Rachel Bilson dnes

Foto: Twitter, Instagram/RachelBilson