Indický seriál Sandhya- Svetlo môjho života sa v našich končinách teší veľkej popularite. Krásna herečka Deepika Singh je v skutočnosti ešte sympatickejšia a so svojím manželom vychováva dve rozkošné deti. Toto ste však o nej určite netušili.

Sandhya – Svetlo môjho života je indický seriál z exotického prostredia, ktorý opisuje tamojší život krásnej manželky Suraja, ako aj jej komplikovaný vzťah so svokrou. Sandhya zároveň búra domáce tradície a na rozdiel od mnohých Indiek, ktoré sa venujú domácnosti, sníva mladá žena o kariére a vzdelaní. Seriál, ktorý vysiela televízia Doma, sa teší v slovenských končinách veľkej popularite.

Málokto pritom tuší, že hlavná predstaviteľka Sandhye, 31-ročná Deepika Singh žije so svojím manželom Rohit Raj Goyalom, ktorý je zároveň režisérom tohto televízneho seriálu. Spoločne vychovávajú dve deti, pričom synčeka Sohama privítali na svet v máji 2017. Deepika získala za hlavnú postavu niekoľko domácich filmových ocenení, medzi inými aj Indian Telly Award.

Po sobáši a materskej dovolenke sa v roku 2019 vrátila do televíznej šou s názvom Kavach…Maha Shivratri. Ostala však zhrozená z komentárov fanúšikov, ktorí ju pravidelne kritizovali za popôrodné kilá navyše, pričom vážila 73 kilogramov. Ani v deň jej narodenín ju na sociálnych sieťach nešetrili a tvrdili, že s touto postavou už žiadnu hlavnú rolu nezíska.

Napokon ju hejty ľudí prinútili zamieriť do fitnesscentra: “Negatívne komentáre mi pomohli začať pravidelne cvičiť. Uložila som si ich na pozadie telefónu, a keď som bola lenivá ísť cvičiť, pomohli mi. Najprv som to brala nesprávne,” priznala podľa NDTV nádherná herečka, ktorá je dnes so svojou váhou spokojnejšia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ndtv.com │ Foto: Instagram/deepikasingh150, Televízia Markíza