Začiatkom septembra zdrvila slovenských fanúšikov online priestoru nečakaná smrť YouTubera a hviezdy Instagramu Maja Semana, ktorý dlhšie obdobie bojoval so závislosťou na drogách. Na večný odpočinok aktuálne odišla aj mladá YouTuberka, ktorá sa preslávila hraním hier.

Aj keď sa na sociálnych sieťach môže ktokoľvek prezentovať pozitívnym prístupom k životu, mimo kamier ho môžu trápiť závažné problémy. Tým evidentne neunikla ani 21-ročná influencerka Kristina „Kika“ Dukic, ktorá si získala státisíce fanúšikov. Krásna blondínka sa v online svete preslávila ako hráčka hier Counter-Strike, Minecraft či Grand Theft Auto 5.

Správa o úmrtí hviezdy sociálnych sietí bola potvrdená na jej Instagrame, kde bolo napísané, že zomrela 8. decembra 2021. „Bude to pre nás všetkých ťažké a jediné, čo môžeme urobiť, je udržať jej pamiatku života. Milujeme ťa, Kika, a chýbaš mi viac, než slová dokážu vysvetliť.“

Príčina úmrtia mladej ženy síce v príspevku nebola uvedená, avšak miestne média prezradili, že spáchala samovraždu. „Ak máte samovražedné myšlienky alebo trpíte depresiami, porozprávajte sa s niekým, nech nie ste sami,“ bolo dodané v správe na Instagrame.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: gamerant.com | Foto: IG/kikax3