Najúspešnejší slovenský MMA zápasník Attila Végh sa môže pýšiť nesmiernym bohatstvom. Jeho rodina sa totiž už o pár mesiacov rozrastie o ďalší poklad, manželka Natália však zatiaľ neprezradila, či bude mať prvorodný syn bračeka alebo sestričku. S fanúšikmi sa však mamička podelila o fotografie, na ktoré by sa neodvážila každá!

Attila dostal k svojim 36. narodeninám skutočne výnimočný dar, a to rastúceho potomka v brušku manželky Natálie. Aj keď bolo druhé dieťatko vytúžené, prihodilo sa o čosi skôr, ako bolo v pláne. Manželia však radosťou nešetrili: “Ako sa to hovorí? S jedným rastie chuť či jedno je len pre strach? Alebo najkrajší darček, aký môžete dať svojmu dieťaťu, je súrodenec,“ napísala vtedy Natália na sociálnu sieť.

Tentokrát však krásna blondínka dopriala fanúšikom aj pohľad pod blúzku a rastúce bruško nechala zachytiť na nádhernej fotografii: „Čo myslíte, dievčatko či chlapček? Počula som už rôzne názory. Podľa tvaru bruška, chutí, výzoru… Podľa mňa na tom nezáleží,“ zdieľa súkromie mamička.

Fotografiu Natálie si môžete pozrieť >>>TU<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/natalindri