Svetový šoubiznis sa čoskoro rozrastie o ďalšie celebritné bábätko. Známa fashion modelka Bar Refaeli prostredníctvom sociálnej siete Instagram oznámila, že je opäť v radostnom očakávaní. 

Bar pochádza z Izraelu a vo svete módy je stálicou už od svojich pätnástich rokov. Vďaka tomu spolupracovala s rôznymi zvučnými menami ako Ralph Lauren, dokonca sa blysla aj na predvádzacom móle pre Victoria´s Secret.

Krásna modelka sa však zviditeľnila aj románikom s fešným a oceňovaným hercom Leonardom DiCapriom. Ich vzťah začal v roku 2005, ktorý bol dosť búrlivý, pretože sa neustále rozchádzali a dávali dokopy. Definitívne zbohom si dali až v roku 2011 a vyjadrili sa, že ostali priateľmi. 31-ročná manekýnka je však v súčasnej dobe šťastne vydatá za biznismena Adiho Ezru, s ktorým skočila do chomúta pred dvoma rokmi.

Adi a Bar

Manželom sa len v auguste minulého roka v Tel Avive narodila dcérka menom Liv. Neprešla však dlhá doba a vyzerá to tak, že z ich prvorodenej sa čoskoro stane veľká sestrička. Bar na svojom instagramovom účte zverejnila fotku rastúceho bruška, ku ktorému napísala, že “sa niečo varí”. Jej fanúšikovia nenechali dlho na seba čakať a pod snímkou sa objavilo nespočetné množstvo gratulácií. Na bližšie informácie o jej tehotenstve si však verejnosť ešte musí počkať. Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com