Verejnosťou milovaná, charizmatická a za každých okolností vyrovnane pôsobiaca moderátorka Televíznych novín si pobalila kufre! Nevydala sa však dovolenkovať, ale s manželom a svojimi synmi sa presťahovala priamo na slnečnú Floridu!

Manžel Anety Pariškovej žije v Amerike už dlhých tridsať rokov a vyrastajú tam aj jeho dve dcérky, Lejka a Lilka. Obľúbená Joj-kárska moderátorka sa tak rozlúčila s priateľmi, vrátane dlhoročnej kamarátky Zlaticie, a vyrazila do USA, kde má s partnerom a synmi druhý domov: „Sviatky sme strávili už na Floride,“ povedala v rozhovore pre Báječnú ženu Aneta.

Osudom skúšaná blondínka tak prežíva novú životnú kapitolu a po zatvorení svojej škôlky a po úspešnom prekonaní rakoviny môže konečne pokojne dýchať. Vyhraté však, ako tvrdí, zatiaľ nemá a šampanské bude búchať až dva roky po vyliečení, nakoľko sa diagnóza zákerného ochorenia môže vrátiť.

Aneta sa však teraz môže na niekoľko mesiacov v Amerike naplno sústrediť na manžela Mirka a troch synov. Daniel, Nathan a Gabriel momentálne študujú za veľkou mlákou, a zároveň posielajú vyplnené zadania aj do slovenskej školy. Okrem toho namiesto respirátorov vetrajú bicykle, športujú a behajú po okolí. Anete a jej rodine prajeme príjemné zotavovanie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zena.pluska.sk | Foto: IG/aneta_pariskova_official