Reality šou Farma nemení len pohľad súťažiacich na odlišné podmienky života, na aké boli doposiaľ zvyknutí, ale v neľahkých situáciách ukazuje aj rôznorodé charaktery. Okrem mentálneho prerodu si však mnohí finalisti prejdú aj fyzickou zmenou, pričom niekto zhodí nadbytočné kilogramy a iný ich, naopak, získa.

Život na Farme je pre nejedného finalistu ťažkou skúškou, nakoľko okrem práce musí zápasiť aj s nedostatkom jedla a extrémnymi podmienkami. Kým v dôsledku fyzického aj psychického vyčerpania mnohí súťažiaci výrazne schudnú, krásnej študentke Natálii Lopašovskej sa podaril pravý opak.

Sympatická rodáčka zo Serede sa na Farme 13 nebála žiadnej úlohy, a keďže zo seba vydávala množstvo energie, nehanbila sa ani dopriať si na tanieri. Ako dlhovláska prezradila, pred kamerami napokon pribrala osem kilogramov, čo si okamžite všimli aj jej rodičia. ,,Prvé, čo naši povedali, že som poriadne pribrala, vyštípali ma za líčka,“ povedala pre Markízu.

,,Pribrala som 8 kíl na Farme, ani sa nečudujem, lebo sme tam jedli samú múku, takže to trošku išlo do bokov a do zadku, ale určite keď sa začnem hýbať, tak to hneď pôjde dole,“ dodala priateľka víťaza reality šou, ktorá sa však mieni vrátiť na svoju pôvodnú váhu.

Krátky rozhovor s Natáliou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: markiza.sk, IG/natalia.lopasovska, farma.markiza