Adela a Viktor hovoria o svojom súkromnom živote a procese adopcie dieťatka od začiatku úplne otvorene. A hoci až doposiaľ boli v nekonečnom čakacom procese, koncom roka prišla do ich života krásna a vytúžená novinka. Vinczeovci majú doma konečne bábätko!

Moderátorka Adela Vinczeová ešte v priebehu roka opakovala, že sú s Viktorom v procese čakania. Keďže však manželia splnili všetky podmienky pre adopciu bábätka, bolo otázkou času, kedy sa svojho vytúženého dieťatka dočkajú. Ako odhalila Pluska, ten moment prišiel nečakane v novembri 2022.

Adela a Viktor majú už asi mesiac doma konečne svoj poklad! Dvojicu sa podarilo odfotiť spolu s drobcom vo vajíčku, foto >>> TU <<<. Adela napokon vyzradila, že ešte nemôžu hovoriť o podrobnostiach, keďže im bábätko nebolo oficiálne pridelené a nachádzajú sa v niekoľkomesačnej skúšobnej dobe. Moderátorka uviedla, že novému životu prispôsobujú s Viktorom úplne všetko, a dokonca zrušila svoje večerné pracovné aktivity.

Bol to taký škrt cez rozpočet, nemyslím však finančný. Zrazu musíte preorganizovať celý život. Bol to celkom záhul, už teraz sme na to navyknutejší. Musím povedať, že to bola veľká psychická šupa,” hovorí Adela otvorene o obrovskej zmene. Televízna tvár sa obávala, ako dieťatko vo svojich 41 rokoch zvládne, no zatiaľ si to s Viktorom dokonale zorganizovali. Vianočné a silvestrovské sviatky tak strávili v úplne novej atmosfére: “Neriešili sme žiadne darčeky, lebo sme na to nemali čas ani energiu (smiech). Myslím si, že sme do rodiny prispeli takým darčekom, ktorý hádam robí veľkú radosť,” dodáva Adela. Zo silvestrovského bábätka sa teší aj krásna moderátorka JOJky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/viktorvincze