Krásna správa zo zákulisia seriálu Oteckovia! Herec, ktorý hrá úlohu starostlivého otca, si údajne už čoskoro sám na vlastnej koži užije, aké to je byť skutočným rodičom. S manželkou majú čakať bábätko!

Seriál Oteckovia sa teší na svoje pokračovanie, no herci majú aj celkom iný dôvod na radosť. Jeden z hercov, ktorý sa doposiaľ staral len o svoje seriálové dieťa, si totiž údajne už čoskoro vyskúša rolu otecka v reálnom živote.

Reč je o Alexovi alebo Braňovi Deákovi (36), ktorý patrí v seriáli medzi najobľúbenejšie postavy a jeho „synček“ Max ho nedávno dojal k slzám aj v súkromí. Momentálne nemá núdzu o prácu a podľa informácii Nového Času má aj celkom iný dôvod na radosť. Mal by sa totiž čoskoro stať otcom: „Je tehotná. Braňo dokonca odmietol nejaké pracovné ponuky, pretože jej chce byť nablízku a starať sa o ňu. Majú krásny vzťah a užívajú si jeden druhého. Veľmi sa z toho tešia, veď to bude ich prvé dieťatko,“ prezradil zdroj z hercovho okolia o novinke s manželkou.

So svojou milovanou Ladislavou by sa už teda mali spoločne tešiť na prvého drobca, pričom Braňo nedávno vyzradil, že by si veľmi prial dcérku, ku ktorej by neskôr mohol pribudnúť aj ďalší súrodenec. Herec je ale momentálne v citlivej a osobnej téme veľmi zdržanlivý a k tehotenstvu manželky sa momentálne nechcel vyjadrovať.

Braňo Deák by sa mal údajne čoskoro stať otcom aj v reálnom živote
Je jeho manželka Ladislava tehotná?

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook