Obľúbený herec z markizáckeho seriálu Oteckovia, kde nemá o prítomnosť detí núdzu, prekvapil fanúšikov na sociálnej sieti radostnou novinkou. Otcom sa totiž o pár mesiacov stane aj v skutočnom živote. Krásny záber priateľky s bruškom je toho živým dôkazom.

Populárny slovenský herec Marek Fašiang (35) je jednou zo známych tvárí markizáckeho seriálu Oteckovia. Tam sa to malými deťmi len tak hemží, no fešák, ktorý si získal srdcia tisícok diváčok, si túto úlohu vyskúša čoskoro aj naživo.

Ako sa totiž pochválil na sociálnej sieti, so svojou priateľkou Terezou Bizíkovou (22) sa už o pár mesiacov stanú rodičmi. K fotke s kráskiným bruškom pridal Marek aj veľavravný text: „TATUŠO… Čo by som tak napísal. Budem tata a to je najviac!“ teší sa herec z rodinky, ktorú onedlho vytvoria.

O tehotenstve sa pritom šuškalo už pred mesiacom, no vtedy tvár Oteckov zaryto zapierala a sladké tajomstvo si s priateľkou nechávali len pre seba. Teraz je ale jasné, že zo zamilovanej dvojice budú rodičia a ako prezradili, na prírastok sa tešia už v decembri tohto roka. Fanúšikov tiež prekvapila správa o tehotenstve nezadanej Twiinsky Veroniky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/marekfasiang, oteckovia.markiza