Spevácka hviezda 90. rokov sa na Instagrame pochválila krásnou novinkou. Vo veku 44 rokov sa po prvýkrát stala konečne mamou. Na svet priviedla synčeka, ktorému dala nádherné meno Max Valentine a pripojila aj prvý spoločný záber.

Krásna speváčka Natalie Imbruglia sa pochválila nádhernou životnou novinkou. 44-ročná hviezda sa v utorok konečne po prvýkrát v živote stala mamičkou a v náručí tak môže držať milované bábätko. S fotkou drobčeka sa podelila aj na sociálnej sieti, kde sa dotýka rúčky dieťatka.

Natalie prezradila, že je pyšnou mamou chlapčeka: “Vitaj na svete. Max Valentine Imbruglia. Moje srdce ide prasknúť,” opisuje fanúšikom dojímavé pocity interpretka hitu “Torn”.

Austrálčanka pritom potvrdila svoje tehotenstvo až v júli so slovami, že o bábätku sníva už veľmi dlhé obdobie. Pomocnú ruku jej preto podala klinika, ktorá umožnila speváčke mimotelové oplodnenie s pomocou darcu spermií. Predpokladá sa, že speváčka je aktuálne bez partnera potom, čo sa v roku 2008 rozviedla po 5-ročnom manželstve s hudobníkom Danielom Johnsom. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/natalie_imbruglia