Známy slovenský DJ potvrdil svojim fanúšikom krásnu životnú novinku. Jeho tehotná manželka Veronika priviedla na svet rozkošného drobca. Hudobník sa pochválil prvou fotkou aj na sociálnej sieti.

Známy slovenský DJ potvrdil na sociálnej sieti radostnú novinku. Milan Lieskovský (38) len uplynulé leto vliezol do chomúta, keď si zobral za manželku svoju lásku Veroniku. Po krásnej svadbe prišlo túžobné očakávanie bábätka. To, že sa blíži termín pôrodu, pritom Lieskovský avizoval na Instagrame už pred tromi dňami, keď napísal: “… už sa to začalo.. snáď to dnes príde, držte palec. Veronika je môj hrdina, bojuje neskutočne!” zverejnil krásne slová.

Jeho predpovede sa tak naplnili a Veronika skutočne v bratislavskej nemocnici priviedla na svet ich spoločný veľký poklad. “Došli mi slová… Milujem vás,” napísal dojemné vyznanie. O prvý záber drobca sa DJ podelil aj s fanúšikmi, hoci zatiaľ ukázal len malú pästičku, ktorá ho drží za ruku. Je jasné, že šťastná dvojica aktuálne prežíva to najkrajšie životné obdobie. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/milanlieskovsky, lieskovska_ruzicka