Krásna slovenská herečka má už síce krátko pred okrúhlou päťdesiatkou, no stále patrí medzi najkrajšie tváre šoubuznisu. Najnovšie sa jej navyše podaril husársky kúsok, keď za približne tri mesiace schudla na svojej váhe až neuveriteľných štrnásť kilogramov. 

Soňa Norisová oslávila 49. narodeniny, no svojou krásou patrí stále medzi najpohľadnejšie herečky v našich šoubizových vodách. A hoci nemala nikdy nadváhu, priznala, že covidové obdobie jej spôsobilo pár kíl navyše. To zistila až v momente, keď sa odrazu nezmestila do jedného zo svojich divadelných kostýmov.

Pre magazín Zdravie uviedla, že sa odhodlala so situáciou niečo urobiť a vyhľadala štúdio, ktoré jej poradila herečka Zuzana Vačková. Tam jej pomohli naštartovať metabolizmus a pochopiť, ako telo vlastne funguje. Spokojná Soňa vysvetľuje, že ak chce dnes redukovať hmotnosť, už vie, čo a ako urobiť.

Chudnúci proces je spojený s cvičením a hlavne pravidelnou stravou. To bolo najťažšie, naučiť sa naozaj pravidelne jesť, nevynechávať jedlá a mať jedlo naplánované. No hoci som mala pocit, že jem viac ako predtým, chudla som,“ pochvaľuje si herečka. Týmto spôsobom sa jej podarilo zhodiť v priebehu približne 3 mesiacov celých 14 kilogramov. A kým jej váha naďalej kolíše, dodáva, že už nikdy pôvodné kilá nenabrala naspäť. Adela a Viktor Vinczeovci sa zas tešia z nového bábätka, ktoré majú v starostivosti už celý mesiac.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

TERAZ

Zdroj: zdravie.pluska.sk │ Foto: RTVS, Televízia JOJ, YT/Zuzana Vačková, FB/Záhady tela