Kráska z Ruska sa snaží získať peniaze na štúdium netradične: Do dražby dala svoje panenstvo!

Dátum:

Adriana (20) z Ruska sa rozhodla zarobiť si na štúdium v zahraničí nezvyčajným spôsobom. Na internetových stránkach eskortnej spoločnosti ponúka svoje panenstvo. Kto dá viac, ten berie.

„Študenti sa u nás potýkajú s mnohými problémami. Ak chcú získať vzdelanie, musia si naň najprv zarobiť. Chcem sa presťahovať do zahraničia a študovať tam medicínu. Lenže univerzity sú drahé a nájom tiež. Myslím si, že život v cudzine bude veľmi náročný, a preto sa chcem zbaviť finančnej záťaže, aby som sa mohla sústrediť na školu,“ vysvetľuje Adriana svoje dôvody.

Jej rodičia, samozrejme, nemajú o tom ani potuchy. Ale ako sama dodáva, bez problémov im všetko vysvetlí, ak by sa náhodou prevalilo, ako sa snaží získať peniaze na štúdium.

A na akej sume Adriana začína? Za svoje panenstvo pýta v prepočte viac ako 151 000 eur. A jej kamarátka Lolita ju v tom nenechala samú. Aj ona draží svoje panenstvo s rovnakou štartovacou sumou.

Mimochodom, Adriana nie je ani prvá a zrejme ani posledná dievčina, ktorá sa snaží takýmto spôsobom prísť k peniazom. Rekord v tejto oblasti drží modelka z Peru, ktorá si takto zarobila 1,3 milióna amerických dolárov (v prepočte 1,1 mil. eur).

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: thesun.co.uk

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...