Jasmina Alagič rozhodne vie, ako zaujať. Hneď po megaúspechu získania pozície moderátorky v jednej z najúspešnejších speváckych šou, sa do nej nezahľadel nikto iný, ako samotný Rytmus. Patrik Vrbovský a Jasmina spolu vychovávajú syna Sanela (1,5) a lásky majú v srdciach očividne na rozdávanie.

Jasmina sa svojim fanúšikom na sociálnej sieti priznala, čo je jej životným poslaním: „Milovať do najhlbšej hĺbky a byť rovnako tak aj milovaná (to je veľmi dôležité). Mojim presvedčením je, že o lásku sa treba starať stále! Niečo také ako stereotyp neuznávam, vetu typu, však už sme spolu dlho, zvykli sme si, nemôžem počuť, je mi z nej iba smutno,“ vyznáva presvedčenie moderátorka, ktorá okrem toho dodáva, že sa miluje milovať, smiať sa, robiť pre Patrika prvé i posledné, a rovnako tak sa starať aj o seba samú, aby v jeho očiach zostala krásna.

„Ja som hrdá na to, že patrím iba môjmu mužovi, ja som si to tak vybrala ja to tak chcem. Vždy som chcela všetky tie najkrajšie veci zo mňa a na mne odovzdať tomu, ktorého si vezmem.“ Mladá mamička zároveň dodáva, že od Patrika nepotrebuje zamilované správy ani slová, dôležité sú pre ňu city, ktoré musia vyžarovať na maximum. Rytmus jej však zopár písmen o láske predsa len opätoval: „Balkan je Balkan, kto nezažije, nepochopí. Pán Boh mi ju poslal, aby som pochopil, naučil, objavil, odovzdal, miloval a žil. Mucho mucho amor,“ vyznáva lásku Rytmus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/ jasmina_alagic