Krása mladej ženy priťahovala modelingové agentúry a jej kariéra sa fantasticky rozbehla. Všetko sa však zmenilo, keď ju napadol stafordšírsky teriér priamo do tváre. Po niekoľkých mesiacoch sa rozhodla ukázať svoju tvár poznačenú útokom.

Suzel Mackintosh (23) sa spoločne s priateľmi rozhodla stráviť Silvestra na chate. V ich spoločnosti sa pohyboval aj stafordšírsky teriér, ktorý pôsobil mierumilovne a strávil s nimi v pokoji celý deň. No z neznámych príčin ho v noci naložili do auta, kde mal prespať.

Modelka si však spomenula, že niečo zabudla v aute, no hneď ako otvorila dvere, pes na ňu zaútočil. Priatelia sa domnievajú, že v tme ju nespoznal a jednoducho sa zľakol, pričom sa bránil. Napadnutá žena bola okamžite hospitalizovaná, pričom musela absolvovať aj plastickú operáciu. Aj napriek snahe lekárov, Suzel má v jednej polovici tváre poškodené svalstvo. Jej mimika je tak trvalo poškodená.

Po hrozných chvíľach v nemocnici sa dostala do depresií, keďže bola presvedčená, že zohavená tvár zničí jej modelingovú kariéru. No nabrala odvahu a vďaka podpore rodiny a fanúšikov sa opäť vracia k vytúženej práci. Predtým však zverejnila svoju tvár po útoku a dokonca aj po uzdravení, aby začala mať opäť rada samú seba.

Suzel pred útokom psa

Suzel po útoku psa, fotka >> TU << 

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram