Krásnu nevestu Veroniku zasypali diváci tisíckami správ! TOTO je jej reakcia!

Dátum:

Obľúbená markizácka šou Svadba na prvý pohľad sa dočkala svojej druhej série a zatiaľ čo prvý pár sa pomaly spoznáva v slnečnej Afrike, ten druhý si okamžite padol do oka. Veronika a Adam okúzlili divákov natoľko, že na sociálnych sieťach sa to len tak hemžilo pozitívnymi komentármi.

Sympatický bývalý futbalista a zároveň barber Adam z Trnavy a fitnestrénerka Veronika z Trenčína si tiež povedali svoje áno pred zrakmi rodiny a priateľov. Nechýbali romantické pohľady, prvé bozky či nesmelé dotyky plné iskry. Zatiaľ to vyzerá tak, že odborníci ruka v ruke s vedou urobili dobrý výber.

Nevesta Veronika bola naozaj nádherná, čo patrične ocenili aj fanúšikovia na sociálnych sieťach. ,,Si tak milá, pokorná a cieľavedomá baba. Mne sa dosiaľ nikto v tomto projekte nepáčil tak ako ty. Dúfam, že budeš šťastná s Adamom,“ znie jeden z komentárov.

,,Ste najkrajší a veľmi sa k sebe hodíte držím prsty nech vám to tak spolu vydrží. Ste super obaja. Nemohla som sa na vás vynadívať ❤️držím palce,“ pridávajú sa ďalší. Samotnú trénerku to veľmi dojalo.

,,Takto sa budem usmievať celý víkend vďaka vašim správam. Nečakala som až takéto ohlasy, ale priznám sa, mňa samú naša svadba dojala k slzám. Ďakujeme,” odkazuje fanúšikom prostredníctvom Instapríbehu.

Foto/Zdroj: Instagram/ ver_fab, tvmarkizaofficial

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...