Herečka Puklušová (32) si po slovách “o terore” vyslužila od Daniely Krausovej (45) poriadnu spŕšku. Po nedávnych udalostiach sa scenárista Andy Kraus (50) rozhodol vniesť do situácie svetlo a objasniť, ako to u nich doma je a čo si myslí o terore aj o reakcii Daniely na jeho novú priateľku. 

Andy Kraus má čo robiť! Po nedávnych ostrých slovách o tom, “ako si Andy zaslúži byť šťastný po terore”, si herečka Natália Puklušová vyslúžila od zákonitej manželky Daniely poriadnu spŕšku. Tá jej nič nedarovala a označila ju za “tuctovú herečku, ktorá sa odbavuje na nej a deťoch cez médiá”. Dámy si drsné odkazy posielajú rovno cez denník Nový Čas a situácia tak trochu pripomína známu scénku z Troškovej komédie Slunce, seno…

Mohlo by vás zaujať: Puklušová si rypla do Krausovej manželky: Tá jej to poriadne natrela, konflikt sa vyostruje!

Andy Kraus, ktorý sa má údajne od januára stretávať s novou priateľkou Jankou (32), sa rozhodol k celej afére vyjadriť a vniesť do udalostí trochu svetla. Scenárista popiera, že by dôvodom jeho odchodu bol nejaký domáci teror a uvádza, že odišiel sám kvôli dôvodu, ktorý pozná len on a manželka. Tak isto odmietol tvrdenie Daniely, že sa o jeho novej milenke dozvedela až potom, ako sa vypytovala. Podľa Krausa jej však túto novinku oznámil sám, aj keď nepopiera, že to od ľudí mohla započuť skôr. Zrejme ho podobné vysvetľovania neminú ani v blízkej budúcnosti a budú zavŕšené na jeseň, kedy sa má konať rozvodový súd.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook