Aj keď sa spočiatku zdalo, že po odstránení steny, ktorá na Farme oddeľovala východ a západ, padli všetky predsudky, opak je pravdou. Trojdňové hrkútanie si súťažiacich narušilo hneď niekoľko incidentov, ktoré poriadne zamávali nielen aktérmi reality šou, ale aj divákmi.

Na Farme 11 síce súťažiaci netrpia v extrémnych bojových podmienkach, ako tomu bolo v minulosti, no nie je tu, naopak, núdza o intrigy, intímnosti ani hádky. V úvode šou bola medzi východniarmi a západniarmi postavená bariéra, avšak po jej spálení vyšlo medzi aktérmi opäť slnko. Ako sa však zdá, nie na dlho.

Televízni diváci boli iba pred pár hodinami svedkami manipulatívneho vyhrážania sa statného Mateja Jurkoviča (41), ktorý po zvolení prvého duelanta prehovoril k tichému Gabovi (23). Ako iba pred okamihom uviedla televízia Markíza v oficiálnom vyjadrení, z dôvodu fyzického útoku na doposiaľ neznámeho súťažiaceho bol v stredu 16. októbra Bratislavčan okamžite vylúčený z hry. Po jeho ataku mal totiž jeden z farmárov skončiť v nemocnici so zraneniami bližšie nešpecifikovaného charakteru.

Keďže sa však reality šou nakrúca s krátkym predstihom, už teraz je jasné, že nejde o jediné nešťastie, ktoré sa na statku udialo. Počas bežnej kontroly zvierat na Mirku Csorbovú (19) zaútočila nervózna jalovica, ktorá ju odhodila z kóje, pričom spadla na zem. Aj keď sa čiernovláske ťažko dýchalo, nedokázala v sebe zadržať krik a okamžite k nej bola privolaná záchranná služba. Mladá Košičanka tak skončila v nemocnici s podozrením na zranenie rebier, pričom nevedno, či sa do hry o 75 000 € ešte vráti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

TOP články dnes

Starší pán prerušil tlačovku Pellegriniho: Adresoval mu tieto slová!

Bývalý premiér Peter Pellegrini sa rozhodol využiť letné mesiace na získanie podpory od...

Aboslútny ŠOK! Politička Monika Beňová (51) je TEHOTNÁ: Prvá reakcia!

Monika Beňová (51) patrí už roky na slovenskú politickú scénu a dodnes sa...

Smutná správa zo slovenskej vlády: Minister má byť vážne CHORÝ!

Slovenský minister, ktorý pochádza z radov strany Sloboda a Solidarita, má mať vážne...

Ministerstvo ČR potvrdilo informácie: Dovolenkári priniesli koronavírus!

Kým si po uvoľnení bezpečnostných opatrení Slováci húfne balia kufre a odchádzajú na...

Kiska je po operácií: Jasný ODKAZ Matovičovi, Ficovi aj Kollárovi!

Andrej Kiska absolvoval na košickej súkromnej klinike operáciu platničky a aktuálne sa zotavuje...