Pred pár dňami sa uskutočnila významná udalosť s názvom Krištáľové krídlo, pričom boli ocenené osobnosti z oblasti filantropie, vedy, medicíny či divadla. Jedným z hercov, ktorý si prevzal vzácnu sošku bol Tomáš Maštalír, pričom všetkých prekvapil svojou pokorou a úprimným dojatím.

21. ročník udalosti Krištáľového krídla sa niesol v duchu významných osobností nielen Slovenska ale aj Česka. V poslednej kategórií sa stal oceneným laureátom herec Tomáš Maštalír, ktorý zostal úplne bez slov. V jeho prejave bolo jasné, že nevie nájsť slová, keďže je všeobecne známe, že práve po tej soške najviac túžil aj si ju vážil.

Svoje ocenenie získal za predvedené divadelné predstavenia a za film Čiara, kde si zahral hlavnú rolu. Bolo tak logickým krokom poďakovať celému tímu, ktorý sa podieľal na slovensko-ukrajinskom filme. Na záver nezabudol ani na svojich rodičov. ,,Chcem poďakovať rodičom, ktorí sú mojou bezodnou podporou celý život,“ uviedol na záver herec so stiahnutým hrdlom.

Pozrite si: Barbora Švidroňová sa už pekne zaguľatila. Takéto má krásne bruško!

Diváci nemohli vidieť, čo sa dialo po Maštalírovom prejave, keďže kamery sa sústredili na moderátorov. No portál pluska.sk uviedol, že po tom ako Tomáš schádzal z javiska neudržal emócie na uzde a v zákulisí sa rozplakal. Úprimná radosť a ďakovná reč rodičom ho zrejme premohli, čo bolo pre mnohých nesmierne sympatické, že statný muž prejavil svoje pocity.

Prejav Tomáša Maštalíra si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram