Kristi Dali (32) a Radovan Dulin (38) okúsili život na Farme 11, odkiaľ síce ani jeden z nich neodchádzal s finančnou, no za to životnou výhrou. Aj keď prišiel východniar na markizácky statok ako zadaný muž, po vypnutí kamier odchádzal domov ruka v ruke s fotomodelkou zo Senca.

Kristína a Rado patrili k najvýraznejším osobnostiam jedenástej série reality šou Farma, kde si na prvý pohľad do oka príliš nepadli. Všetko sa však zmenilo postupom času a medzi dvojicou sa deň čo deň prehlboli city. Vyzývavá brunetka sa živí ako fotomodelka, a práve preto musí dbať na svoju figúru. Život na Farme si však nevyberá a súťažiaci sú tak nútení prijímať jednoduchú, no sýtu stravu, ktorú majú aktuálne k dispozícii.

To sa údajne malo odraziť aj na tele Kristíny, ktorá sa s Radkom rozhodla pre týždňový detox a vrátenie sa do top formy. “My sme sa dnes rozhodli troška motivovať ľudí, aby nesedeli doma a začali sa zdravo stravovať a cvičiť. Ja tu nejdem písať, že som tréner a výživový poradca, ale vyskúšame od zajtra s Kikou Detox a určite vás budeme informovať, ako to ide. Po Farme sú naše tela v katastrofálnom stave, a preto je čas začať!!” nabudil svojich fanúšikov Radko. K popisu zverejnil fotku s Kikou v spodnom prádle, ktorá zhodnotila, že veľmi pribrala, až sa za to sama hanbí. Nuž, ak takto vyzerá baba po farme a sviatkoch s “kilami navyše”, klobúk dole!

>>TU<<< (opens in a new tab)">Kristi a Rada pred detoxom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/radovan.d, kristi_dali