Pred časom sa prevalila informácia, že herec Sväťo Malachovský údajne podvádza svoju manželku s mladou herečkou. Kristína Farkašová sa rozhodla povedať, čo si o tom myslí.

[sociallocker]O tom, že Sväťo Malachovský vraj podvádza svoju dlhoročnú manželku s mladou herečkou Petrou Molnárovou sme vás informovali TU. Pred pár dňami do médií prenikli fotografie páriku z letiska. Tieto zábery následne niekto zaslal do slovenského denníka. To rozčúlilo herečku Kristínu Farkašovú natoľko, že sa rozhodla vyjadriť o spomínanej nevere a o súkromí mediálne známych osôb.

Sväťo Malachovský a mladá herečka Petra Molnárová tvoria údajne pár

Farkašová označila Sväťa Malachovského, jeho manželku Ľubicu a rovnako aj Petru Molnárovú za svojich kamarátov, ktorých prácu si veľmi váži, má k nim roky blízko a aj bude mať. Hovorí o nich ako o pokorných, múdrych a vďačných. “Žiaden vzťah, ktorý reálne funguje a je v poriadku sa nezvykne rozpadať. A ak je v tom aj niekto ďalší, nebýva príčinou tohto rozpadu. Tá je isto inde, a hlavne, nerozchádza sa po dvoch dňoch. Som presvedčená o tom, že tomu predchádza dlhé obdobie,” zastáva sa svojich kamarátov Farkašová.

Farkašovú hnevá ako sa niektorí ľudia starajú do súkromia verejne známych osôb

Čo však herečku najviac nahnevalo je to, ako mediálne známi ľudia nemajú podľa nej žiadne súkromie. “Prečo majú niektorí pocit, že ľudia, ktorí pracujú na očiach, sú v telke a divadle a neviem kde, sú ľudia, ktorí patria verejnosti? Sú to len ľudia, ktorí majú talent, ktorí sú šikovní a ktorým sa darí. Nie sú to zvieratká v ZOO, ktoré si máte fotiť,” hovorí nahnevane Kristína, ktorá má vraj aj sama podobné negatívne skúsenosti s takýmito ľuďmi.

Zdroj/Foto: Facebook
[/sociallocker]