Na herečku Kristínu Farkašovú sa pred pár týždňami spustila vlna kritiky za jej rozhodnutie ohľadom hudobného festivalu v Trenčíne. Na akciu sa totiž rozhodla zobrať aj svoje štvorročné dcéry Elu a Matildu. Média aj veľké množstvo fanúšikov jej vynadali za nevhodnú výchovu.

Slovenská spisovateľka sa zúčastnila festivalu so svojimi ratolesťami, pričom zverejnila aj pár fotiek na sociálnej sieti. Nikto však nečakal vrátane Kristíny, že si bude musieť prečítať tak nenávistné slová zo strany fanúšikov. Nakoniec sa Farkašovej priaznivci rozdelili do dvoch skupín, kde prvá nazvala herečku krkavčou matkou, zatiaľ čo druhá skupina ju obhajovala a pochválila za jej kreatívny program pre deti.

No čo si myslí o tejto kauze samotná Farkašová? Organizátorov aj atrakcie pre deti pochválila a priznala, že sa jej dcéry vypýtajú, kedy idú znova. Určite si nie je vedomá, že by robila niečo zlé a dúfa, že na tieto zážitky si dievčatá spomenú aj v staršom veku. ,,Musím povedať, že som zaskočená, ak niekto odsudzuje moju výchovu na základe toho, že idem s deťmi na festival. Je to až trochu srandovné, nakoľko tam bolo 1800 detí. Zrejme títo odporcovia festival nikdy nenavštívili, alebo len majú takú tú slovenskú vlastnosť hejtovať, keď vidia, že sa niekto teší. Zvláštne, že vláčiť deti napríklad po nákupných centrách nikomu divné nepríde,“ povedala pre topky.sk Farkašová.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook