Kristínu Kövešovú poznajú Slováci ako investigatívnu redaktorku, ktorá má dostatok odvahy, aby bojovala s kriminálnikmi. Jej svet je plný nebezpečných a poriadne vypätých situácií. Aj napriek tomu sa musí každé ráno pozviechať a naďalej bojovať proti nespravodlivosti.

Kristína Kövešová sa dlhé roky venuje závažným kauzám, pričom sa musí denne potýkať s dílermi drog, zlodejmi, pedo*ilmi či skorumpovanými politikmi. V posledných mesiacoch sa intenzívne zaoberá týraním či zneužívaním žien.

Niet sa čo diviť, že aj na známu markizáčku doľahne ťarcha príbehov, ktoré sa stanú jej súčasťou. ,,Celý víkend som so ženami, ktoré si prežili vážne týranie, bitky, väznenie, ale aj pokus o vraždu. Obete trestných činov, ktoré náš nefunkčný systém často nedokáže ochrániť. Cítim ich bolesť, beznádej, strach, plačem spolu s nimi, ale zároveň sa im snažím dať čo najviac sily, lásky a nádeje,“ zverila sa fanúšikom na sociálnej sieti.

Moderátorka relácie Reflex sa napokon prihovorila ženám, ktoré si prešli peklom. Ubezpečila ich, že nie sú samé a určite im bude podaná pomocná ruka, ak o ňu požiadajú. ,,Prosím, nezatvárajme pred domácim násilím oči. Stačilo sa báť!“ vyzvala všetkých, ktorí sa dostali do kontaktu s týraním.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/kristinakovesova  |  Foto: IG/kristinakovesova, YT/TV Markíza