Kristínu Kövešovú poznáme ako odvážnu reportérku, ktorá sa nezastaví doslova pred ničím. Neraz sa dostala do ohrozenia života, no zločincami sa nikdy nenechala zastrašiť. Stala sa tak tŕňom v oku mnohých ľudí, ktorí žijú nad rámec zákona.

Kristína Kövešová je známou investigatívnou redaktorkou televízie Markíza, pričom cestuje po celom Slovensku a snaží sa dolapiť drogových dílerov, pedofilov či podvodníkov. Práve ona zohrala významnú rolu pri odhalení zločineckej skupiny v Seredi.

Nie je to však tak dávno, čo sa jej ozval svedok, ktorý si v Taliansku vypočul zaujímavý rozhovor. „Prepáč, že otravujem. Som v Taliansku a v reštike padlo tvoje meno pri vedľajšom stole. Treba ju odstrániť. Ako, je mi jedno. Akože ju treba zabiť? ÁNO,“ uvádzalo sa v správe, ktorú poslal brunetke neznámy muž.

To však 35-ročnú redaktorku rozhodne nezastrašilo a v reportážach pokračuje aj naďalej. Zrejme práve z tohto dôvodu sa jej momentálne vyhráža díler zo Serede, ktorý sa má volať Erik. ,,Počuješ, j*b na to, lebo budem musieť nabiť zbraň a nenájdu ťa nikdy… J*b na to. Budem musieť nabiť a streliť ťa do hlavy,“ napísal Kristíne muž, pričom jej poslal záber zbrane, ktorou by mala zomrieť. Ani tieto vyhrážky ju však neodradia od boja s ľuďmi zlého charakteru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/kristinakovesova  |  Foto: Instagram/kristinakovesova, YouTube