Kristína Madarová (30) sa dostala do povedomia divákov vďaka účinkovaniu v seriáli Sestričky. Stvárňovala v ňom jednu z hlavných hrdiniek, ktorá je zdanlivo spokojná so svojím životom. Natáčanie sa však nezaobišlo bez školenia, pričom herečka má doteraz s jednou vecou veľké problémy.

Kristína sa stala jednou z hlavných postáv seriálu, pričom ju diváci poznajú ako starostlivú zdravotnú sestru, ktorá má veľkú ambíciu stať sa lekárkou. Pred natáčaním seriálu štvorica herečiek absolvovala školenie so skutočnými zdravotnými sestrami a lekármi. Mali sa oboznámiť s tým, ako nemocnica funguje, a taktiež si vyskúšali základné vyšetrenia, ktoré budú robiť aj pred kamerou.

Madarová však priznala, že sa učili aj aplikovať kanylu, čo bolo pre herečku doslova desivé. Má totiž paniku z ihiel. Mala tak strach chytiť zdravotnú pomôcku do ruky, nieto ešte použiť ju. Niekoľkokrát sa dokonca museli natáčať scény, kde mala spraviť tento úkon iba naoko, keďže sa jej veľmi triasli ruky. V praxi by tak kanylu aplikovať nedokázala.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Sestričky, markiza.sk