Kristína o alkoholizme: „Šialené, že po takej dobe moje telo reaguje…“

Dátum:

Kristína Tormová, úspešná podnikateľka s módou, moderátorka, herečka a najmä matka na plný uväzok. Dvojičky Ela s Matildou a syn Alan vytvárajú svojou podstatou domácnosť s množstvom kriku, neporiadku a chaosu, nafúknutom v jednom balóne zvanom láska. Kristína má hodnoty usporiadané a príklad z jej sebavedomého pohľadu na svoju bublinu žitia by si mohlo vziať množstvo žien.

Ako každý človek, aj Kristína sa postupom časovej linky života vyvíjala a svoju osobnosť tvarovala prostredníctvom vonkajších aspektov. Herečka sa na sociálnej sieti zdôverila na príbuznú tému mnohých Slovákov. Alkoholizmus, problém spoločnosti, sa totiž dotkol aj jej života: „Mala som prvého veľkáčskeho frajera a dnes viem, že bol alkoholik. Keď si moc vypil, zvyklo mu trochu prepnúť. Vypila som s ním veľa vína, lebo som si mysla, že je to normálne. Žúr za žúrom.. Skrátka žúr bol ten reset náročných dní. Či už pracovne náročných alebo psychicky. To, na čo sme sa tešili. Piatok! Sobota! A niekedy aj utorok a najlepšie aj malý piatok vo štvrtok. Opiť sa s kamarátmi do šťastia a radosti, spievať bez hanby, tešiť sa.. aaaach, žúry moje!“

Dnes sa už na alkohol pozerá herečka triezvymi očami a nulové promile by Kristína nafúkala už 2,5 roka: „A ani nezačnem. Ani kvapku. Tak to mám v pláne. Dodnes sa mi, keď vidím orosený pohár s bielym vínom, zbiehajú slinky.. Prosto sa samé spustia. Šialené, že po takej dobe moje telo reaguje, prezentuje s tým, že už roky lepšie spí a netrpí výkyvmi nálad: „Nie som spuchnutá ako hroch, mám viac energie, nefajčím (alkohol mám spojený s fajčením a cigy považujem za jednu z top debilín, aké som dlhodobo vykonávala. Ak by som si dala víno, viem, že by mi prišla chuť.. Aj keď toto píšem, slinky sa mi zbiehajú a čo je najpodstatnejšie, bez alkoholu sa cítim slobodná.“ Kristína, tlieskame!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kristina.tormova | Foto: IG/kristina.tormova, alexkinova

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...