Kristína Svarinská sa zviditeľnila vďaka účinkovaniu v seriáli Panelák, pričom stvárňovala postavu študentky Niky. Následne prišli ďalšie herecké úlohy v projektoch ako Odsúdené alebo Keby bolo keby, dokonca zahviezdila vo filmoch Lóve či 10 pravidiel, ako zbaliť dievča.

Mladá herečka sa momentálne objavuje v komediálnom seriáli Kuchyňa a už na jeseň sa objaví v druhej sérií seriálu Sestričky, kde stvárňuje postavu slobodnej mamičky Emy. V pracovnej oblasti sa tak rozhodne nemá na čo sťažovať, keďže jej nepochybne ide karta.

V súkromnom živote sa však pred pár dňami dočkala výnimočného dňa, keďže 14. mája oslávila narodeniny. Málokto by však uveril, že Kristína s tvárou bábiky a útlou postavou sfúkla na torte už 30 sviečok. Fanúšikom sa nechcelo veriť, že práve toto je skutočný vek sympatickej brunetky. Viacerí jej totiž tipovali maximálne 22 rokov. Pravdou však ostáva, že Svarinská je dnes už skutočne 30-ročná dáma.

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial |  Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/svarinska_kristina, Facebook/Kuchyňa, markiza.sk, Instagram/lukaskimlicka