Kristína Svarinská sa zviditeľnila vďaka účinkovaniu v seriáli Panelák, pričom stvárňovala postavu študentky Niky. Následne prišli ďalšie herecké úlohy v projektoch ako Odsúdené alebo Keby bolo keby, dokonca zahviezdila vo filmoch Lóve či 10 pravidiel, ako zbaliť dievča. V týchto chvíľach prichádza v dlho očakávanej novinke Sestričky, kde si hneď v úvodnej časti strihla poriadne dráždivú scénu.

Prvá časť seriálu začala v poriadne veľkom štýle, o čo sa postarala predovšetkým Kristína Svarinská. Získala totiž postavu sestričky Emy Farkašovej, ktorá dlhé hodiny trávi v službe v nemocnici. Po práci sa však domov rozhodne neponáhľa a jej kroky vedú k milencovi, ktorého hrá Kamil Mikulčík.

Práve v jeho prítomnosti sa vyzliekla do dráždivej erotickej bielizne, pričom bez ostychu zahrala poriadnu dračicu. Jej dokonalé telo v korzete a podväzkoch sa určite páčilo predovšetkým mužskému osadenstvu. V ďalších epizódach sa tak máme na čo tešiť, keďže jedna z hlavných hrdiniek cez deň pracuje ako zdravotná sestra, no v noci sa z nej stáva prostitútka.

Kristínu v podväzkoch si môžete pozrieť —TU— a —TU—!

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook, Instagram/lukaskimlicka, Instagram/tvmarkizaofficial