Známa herečka a influencerka Kristína Tormová priznala verejnosti a fanúšikom, že spolu s manželom ochoreli, pričom dvojicu má trápiť Covid. Na sociálnej sieti popísala, aké nepríjemné príznaky pociťuje, hoci sa vyše dvoch rokov ochoreniu úspešne vyhýbala. 

Kristína Tormová je okrem svojej slávnej kolekcie zábavných tričiek fanúšikom na sociálnej sieti známa aj absolútnou úprimnosťou a otvorenosťou. Vo verejnom priestore zdieľa pocity ohľadom materstva či života, ktoré nie sú ani zďaleka len príjemné. Inak tomu nie je ani teraz, keď sa spolu s manželom nakazili Covidom.

Podľa jej slov sa vírusovému ochoreniu vyhýbala úspešne dva a pol roka, no napokon to prišlo. „Ak ste už zabudli, že existuje coviďák, príďte sa na nás pozrieť. Vyzeráme fakt hrozne (možno aj smrdíme, ale ja to posúdiť neviem). Takmer 2,5 roka sme čakali, a teda oplatilo sa. Cítime sa už niekoľký deň ako v prvý deň menštruácie po túre na Rysy,“ napísala Kristína s humorom.

Herečku neopúšťa dobrá nálada a chuť žartovať ani v týchto chvíľach, no napriek tomu si uvedomuje, že Covid sa neoplatí podceňovať. „Dávajte na seba pozor, je to srač*a!“ dodala a pridala aj vtipný odkaz hejterom so slovami, že sa ospravedlňuje, ale vyzerá, že to prežije. V nemocnici na operačnom stole pritom skončila jej dobrá kamarátka a moderátorka Markízy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj │ Foto: IG/kristina.tormova, YT/RTVSOfficial, Zuzana Vačková