Úspešná slovenská herečka a spisovateľka Kristína Tormová (36) je momentálne v šťastnom očakávaní svojho tretieho bábätka. Aj keď nie sú pre niektoré tehotné ženy vysoké teploty a horúčavy tým pravým orechovým, jedna z najobľúbenejších mamičiek domáceho šoubiznisu si ich užíva. A nielen tie, Kristína sa podujala aj na jemnú zmenu vizáže, z ktorej je doslova nadšená! 

Multitalentovaná Kristína Tormová, ktorá sa okrem herectva, moderovania a písania kníh venuje i podnikaniu, zmenila imidž. Hviezdu seriálu Som mama už zrejme omrzel stereotyp a na leto sa vyzbrojila festivalovým účesom. Sympaťáčka s večným úsmevom na tvári si totiž nechala urobiť zopár dredov, ktoré ju oživili, no fanúšikov rozdelili na dva tábory.

“Bože, tehotná v tomto tepleeee! Pekloooo! Leto! Milujem ťaaaa! Aj dredy treba, lebo veď začína festivalová sezóna a ja konečne nič netočím. Budem mať detské festivalové leto a budem sa točiť smiechovými hormónmi okolo dzecí,” napísala nadšená blondínka na sociálnej sieti.

Okrem nového účesu sa však fanúšikom priznala aj s informáciou, že momentálne píše tretiu časť zo série kníh Som mama, ktorá bude niesť názov Budem mama. Ako Kristína avizuje, možno ju stihne vydať do Vianoc a možno aj nie. Tiež sa už neviete dočkať leta plného hudby a novej knihy z úspešnej série?

Zdroj: Instagram/kristina.tormova