Krásna herečka Kristína Farkašová (34) patrí ku stáliciam hereckej scény, píše knihu, baví ľudí, stará sa o svoje dve dcérky a obľube sa teší aj jej kolekcia oblečenia. Zdá sa však, že sa nájdu ľudia, ktorí jej spokojný život chcú narušiť.

[sociallocker]Ryšavka sa v poslednom období stretáva s neprajníkmi a bezcitnými vydieračmi, ktorí ju obťažujú nenávistnými odkazmi. Nevedno prečo si za objekt svojho teroru vybrali práve sympatickú mladú mamičku, ale tá priznáva, že v poslednom období si prečítala kadečo: “Chodia mi divné maily. Vypisovali mi kadejaké citové vydieračky. Žena, ktorá mi priala, nech mi zomrú deti, lebo jej zomreli ešte pred pôrodom,“ prezrádza Kristína.

Tu však citové vydieranie ani zďaleka nekončí. Niektorí psychicky nevyrovnaní ľudia zašli ešte ďalej. Jedna žena herečke dokonca napísala, že sa zabije ak jej Kristína nepomôže dostať sa z depresií, v opačnom prípade napíše, že to bolo kvôli nej.

kristina farkasova vyhrazanie

Nájdu sa však správy aj z celkom iného súdka, ktoré môžu byť aj trochu vtipné: “Minule mi nejaký pán poslal odfoteného seba nahého v zrkadle. Skoro som sa dogrcala, navyše mal malého škaredého pipisa, takže ani z estetického hľadiska to nebolo zaujímavé (trochu humoru…),“ vtipkuje Kristína, ktorá sa musí občas v živote vysporiadať aj s takýmito ľuďmi.

Psychický teror, pri ktorom niekto slovne alebo písomne napáda inú osobu, alebo ju zastrašuje, je podľa psychológov duševnou poruchou a typický prejav je práve bezcitnosť a radosť z nešťastia druhých. V takýchto prípadoch sa zrejme treba len obrniť a nad správami sa zbytočne dlho nezamýšľať. V prípade, že napádanie neprestáva, je vhodné obrátiť sa na príslušné orgány.

Zdroj: cas.sk  | Foto: Facebook
[/sociallocker]