Kristína Tormová je úspešnou influencerkou, pričom má na sociálnych sieťach tisícky priaznivcov. Aj z tohto dôvodu sa rozhodla využiť svoj vplyv, aby oznámila smutnú správu, ktorá ju nesmierne zarmútila, a predovšetkým ju donútila apelovať na ostatných ľudí.

Trojnásobná mamička otvorene priznala, že by si priala tretiu dávku vakcíny, a taktiež nemocničné lôžko, keďže ju pravdepodobne čaká operácia. Tormová si však veľmi dobre uvedomuje, že zdravotníci sú už teraz na kolenách a situácia sa každým dňom zhoršuje.

Herečku zároveň zarmútila smutná správa o smrti jej kamaráta, ktorý bol infikovaný koronavírusom. Podľa jej slov veril konšpiráciám a odmietal očkovanie. Úspešnú podnikateľku udalosti v posledných dňoch iba utvrdili v tom, aby apelovala na dôležitosť vakcinácie. ,,Vakcína sa ukázala ako jediné východisko z tejto situácie. Neznamená, že sa nenakazíte, ale podľa dát z celého sveta je jasné, že vás do veľkej miery ochráni pred hospitalizáciou či smrťou,“ napísala na sociálnej sieti.

Kristína zdôrazňuje, že musíme zvýšiť zaočkovanosť, aby sme získali dostatočnú imunitu. ,,Som obyčajná influencerka. Mám dosah, mám sledovačov a cítim, že je mojou povinnosťou využiť to aj na tieto témy. Keď dokážem predávať všeličobárčo, snáď budem užitočná aj tu. Vraj nemám písať o covide, že mi odídu followeri… je to možné. Mňa však mrzí niečo úplne iné… odchádzajú ľudia z môjho okolia… navždy… lebo covid,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/kristina.tormova