Na internete sa objavila informácia, že moderátor šou Ruža pre nevestu sa mal dať dokopy s jednou z účastníčok druhej série. Naozaj Krištof Králik randí s touto slečnou?

Minulý rok Krištof Králik absolvoval natáčanie romantickej šou Ruža pre nevestu ako zadaný muž. Pred štartom druhej série však moderátor priznal, že už so svojou manželkou Petrou Mácovou spolu nie sú. Na Srí Lanku tak odletel ako single.

Dolli prehovorila o svojom výbuchu v Ruži: Ako to naozaj bolo?

Potetovaný herec je bezpochyby veľký fešák, nikto by sa preto nečudoval, ak by sa doňho zahľadela aj nejaká účastníčka, ktorá oficiálne bojuje o srdce ženícha Radka Urbanyaka. A podľa informácií niektorých fanúšikov sa tak vraj i stalo.

Ako píše magazín Emma, Krištof má randiť s najmladšou nevestou z druhej série Larou, ktorá je jednou z najhorúcejších kandidátok na výhru. Sociálnou sieťou Tik Tok totiž kolovalo video, v ktorom za Larou stojí muž až nápadne sa ponášajúci práve na Krištofa. ,,Spolu chodia vraj,” má znieť jeden z komentárov. Príspevok je však už vymazaný.

Keďže Ruža pre nevestu nie je na obrazovkách ani zďaleka na konci, to, či si Lara a Krištof k sebe naozaj našli cestu a sú viac než kamaráti, sa tak skoro ešte nedozvieme.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Krištof

Zdroj: Emma | Foto: Instagram/kristofko