Uplynulý víkend sa niesol v duchu prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2019. Pred porotou sa objavilo dvanásť finalistiek, ktoré sa dlhé mesiace pripravovali na súboj o titul kráľovnej krásy. Dnes už vieme, že z víťazstva sa nakoniec teší Frederika Kurtulíková z Bratislavy. Diváci sa však domnievajú, že nešlo o celkom čistú hru.

24-ročná plavovláska získala okrem titulu Miss Slovensko 2019 aj titul Miss Gosh, pričom automaticky postupuje na svetové finále Miss World. Víťazka si tiež odniesla luxusné ceny ako honorovanú zmluvu, automobil, exotickú dovolenku a ďalšie hodnotné dary.

Slováci však s víťazkou tohtoročnej súťaže krásy nie sú spokojní. Mnohí sa na sociálnej sieti vyjadrili, že sa v dvanástke finalistiek nachádzali omnoho krajšie slečny, ktoré mohli získať prestížnu korunku. Kritika divákov však naberá na obrátkach, keďže ľudia dospeli k jedinému dôvodu, prečo sa z titulu teší práve Frederika.

Viacerí diváci sú totiž presvedčení, že Kurtulíková sa stala najkrajšou ženou v priebehu večera vďaka rodinkárstvu. ,,Nebolo by od veci zistiť, či nemala nejakú rodinu v porote. Inak si to neviem vysvetliť,“ napísal jeden z podozrievavých Slovákov. Podobných názor zdieľali desiatky ďalších divákov.

Komentáre Slovákov

Zdroj: Facebook/Prezenu.sk  |  Foto: Instagram/frederika_kurtulikova, Facebook/Najkrajšie modelky, Facebook/MISS Slovensko