V posledných dňoch sa začala na internete šíriť bakalárska práca, ktorá sa venuje Rytmusovi. Na obale sa nachádzajú tvrdé vulgarizmy. Ako mohla takáto práca prejsť? 

[sociallocker]Študentka Veronika si pre svoju bakalársku prácu vybrala naozaj kontroverznú tému. Venovala sa v nej tvorbe hip-hopovej subkultúre, tvorbe Rytmusa či analyzovala jeho videoklipy. Práca má nevšednú tému, no formou je rovnaká ako všetky iné práce. V posledných dňoch sa však na internete začala šíriť kritika na bakalársku prácu tejto študentky. Za všetko mohol najmä nadpis na obale, v ktorom sa objavil vulgarizmus.

Fotografia, ktorá sa šíri po internete nie je oficiálna verzia bakalárskej práce

Ľudia sa pýtali, ako mohla Veronike prejsť práca, ktorá má na obale hrubú nadávku, konkrétne za*ebal. Vysvetlenie je jednoduché. Bakalárska práca na fotografii nie je oficiálna verzia. Tieto dosky boli vraj iba špeciálnym poďakovaním pre Rytmusa, ktorý bol ochotný spolupracovať pri tvorbe. Verzia, ktorú odovzdala v škole a ktorá sa aj nachádza v centrálnom registri záverečných prác na obale vulgarizmus nemá. Obsahuje iba nadpis “Fenomén Patrik “Rytmus” Vrbovský“.

Práca mala bežnú formu ako mnoho iných bakalárskych prác. Obsahovala teoretickú aj empirickú časť

Foto: Facebook, crzp.sk
[/sociallocker]